DUYURULAR

21/07/2021

KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ AÇILDI!

Kitaptan elektronik ürüne, oyundan hobiye, hediyelik eşyadan kırtasiyeye, zengin ürün yelpazesiyle Kırmızı Kedi Yayınevi şimdi Avenue Bodrum’da. Kırmızı Kedi Yayınevi bodrum katta hizmetinizde!

15/07/2021

PAŞABAHÇE DENEYİM MAĞAZASI AÇILDI!

Ev ve yaşam alanları için sunduğu binlerce fikir ve öneri ile hayatı güzelleştiren Paşabahçe Mağazaları, alışveriş keyfine keyif katan, müşteri deneyimini bambaşka bir noktaya taşıyacak deneyim mağazasıyla şimdi Avenue Bodrum’da sizlerle... 

08/07/2021

 DOQU HOME MAĞAZAMIZ AÇILDI!

Ev tekstili ve aksesuarlarında zengin ürün yelpazesine sahip Doqu Home, şimdi Avenue Bodrum’da. Doqu Home zemin katta hizmetinizde!

02/07/2021

MAD PARFUMEUR MAĞAZAMIZ AÇILDI!

Zengin koku yelpazesi ve birbirinden seçkin parfüm çeşidiyle MAD Parfumeur, şimdi Avenue Bodrum’da. MAD Parfumeur zemin katta hizmetinizde!

23/06/2021

EN ŞIK TAKILARIN VE AKSESUARLARIN YENİ ADRESİ
PINKBU AÇILDI!

Sezonun en şık takıları ve en göz alıcı aksesuarları, Pinkbu ile şimdi Avenue Bodrum’da. Pinkbu zemin katta hizmetinizde!

10/06/2021

UZAKDOĞU LEZZETLERİNİN ADRESİ SUSHICO AÇILDI!

Uzakdoğu lezzetlerinin adresi Sushico şimdi Avenue Bodrum’da. Zengin menüsü ve tadı damağınızda kalacak efsane yemekleriyle Sushico, zemin katta hizmetinizde!

24/05/2021

ELMİRA BEAUTY STUDIO MAĞAZAMIZ AÇILDI!

Güzellik, kozmetik ve kişisel bakım mağazamız, bodrum katta hizmetinizde!

24/05/2021

MOBİLYA KİRALA MAĞAZAMIZ AÇILDI!

Ev ve ofis mobilyalarına ihtiyaç duyduğunuz süre kadar sahip olabileceğiniz Mobilya Kirala mağazamız, zemin katta hizmetinizde!  

30/12/2020

JUMBO MAĞAZAMIZ AÇILDI!

Zamansız tasarımlarıyla Jumbo, artık Avenue Bodrum AVM zemin katta hizmetinizde!  

04/12/2020

AVM GİRİŞLERİNDE HES KODU SORGULAMASI

T.C. İçişleri Bakanlığı’nın yayınlamış olduğu genelge uyarınca alışveriş merkezimize girişlerde tüm yaş gruplarına HES kodu sorgulaması yapılması gerekmektedir.

HES kodunuzu;

 

- Hayat Eve Sığar Mobil Uygulaması (IOS ve Android) ile,

 

- SMS ile, HES yazıp aralarında boşluk bırakarak sırasıyla; T.C. Kimlik no, T.C. kimlik seri numarasının son 4 hanesi ve paylaşım süresi (gün sayısı olarak) yazarak ve 2023’e SMS göndererek,

- Veya e-devlet üzerinden alabilirsiniz.

 

Anlayışınız için teşekkür ederiz.